Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

O nás

Vítáme Vás na stránkách pobočky našeho svatebního salonu v Brně, který pro Vás s radostí otevřen 1. září roku 2015.

Svatební centrum CAXA v Olomouci funguje úspěšně již od roku 2000. Během několika let se nám podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a troufám si říct, že jsme v současné době největším salonem s nejširším spektrem služeb v České republice. Neustále se vyvíjíme, sledujeme svatební trendy a přizpůsobujeme naši nabídku poptávce trhu a našich zákazníků.

Myšlenka otevřít svatební salon v Brně  vznikala poměrně dlouho, a to zejména na základě poptávky zákazníků z Brna a okolí. Přece jen Olomouc je pro jihomoravské zákazníky tak trochu z ruky a pokud si chcete půjčit svatební šaty, musíte nás navštívit minimálně třikrát. Rozhodli jsme se tedy přiblížit  k Vám a doufám, že tento krok nám přinese další spokojené zákazníky a náš salon přispěje ke zkvalitnění nabídky  svatebních šatů, společenských šatů a celého svatebního servisu v Brně.

A protože většina svatebních salonů v Brně se nachází v centru, i my jsme se rozhodli přidat se k této lokalitě, přestože víme, že není lehké v centru Brna zaparkovat. Doufáme, že se s tímto drobným nedostatkem vyrovnáte. Jako kompenzaci Vám nabízíme opravdu krásné prostředí pro výběr Vašich svatebních šatů a všeho ostatního na ploše 400 m2, dále pak velmi vstřícnou otevírací dobu 7 dní v týdnu od 10 do 20 hodin a zejména velký výběr svatebních i společenských šatů a kvalitní služby na úrovni.

Doufáme, že se u nás budete cítit jako v nebi a že splníme všechny Vaše sny. U nás Vás budeme hýčkat. Ve svatebním centru CAXA se na Vás těší náš nový brněnský Caxa Team !

Blanka Kaksová, majitelka