Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Šaty pro družičky

Výběr šatů pro družičku by měl korespondovat svatebními šaty - tedy pokud si nevěsta vybrala bílé šaty, družička by měla mít také bílé, případně třeba kombinaci bílých šatů s jinou doplňkovou barvou (většinou podle barevného ladění celé svatby). Pokud má nevěsta svatební šaty krémové, pak je na místě volit krémovou i pro družičky.

Šaty pro družičky, které nabízíme, pocházejí z velké části z vlastní produkce anebo od zahraničních dodavatelů, Šaty pro družičky nabízíme ve velikostech od 62 až do 158, tedy pro miminka i velké slečny. Mnohé šaty máme ve vícero provedeních v různých velikostech, pokud tedy máte na svatbě více dětí, můžeme je obléknout do stejných šatů. Půjčovné se pohybuje v rozmezí 300-1000 Kč dle velikosti .

K šatům pro družičku si můžete půjčit veškeré doplňky jako například rukavičky ( 50 Kč), pelerínku či kožíšek (100-200 Kč) , věneček do vlasů (50-150 Kč)   , střevíčky ( 100 Kč ) či košíček na okvětní lístky ( 100 Kč ) . Součástí našeho sortimentu jsou i dětské závoje a kloboučky.

Fotogalerie aktuální nabídky není kompletní, brzy pro Vás doplníme. Pro aktuální nabídku nás navštivte.

Galerie pro pobočku BRNO:
 čelenka pro družičkučelenka pro družičkučelenka pro družičkučelenka pro družičkukošíček pro družičkuvěneček pro družičky