Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne 10-20 hodin
 

Snubní prsteny

V našem svatebním centru nabízíme také  snubní prsteny níže uvedených firem.  Prsteny si u nás můžete zakoupit za cenu uvedenou na webech výrobců, navíc ale pokud u nás máte zamluvené svatební šaty, získáváte automaticky 10% slevu z této maloobchodní ceny. Prsteny tak nekoupíte levněji ani na svatebních veletrzích.

RETOFY - S tímto dodavatelem máme dlouholeté zkušenosti a jejich výrobky můžeme opravdu doporučit. Jedná se o ověřenou kvalitu, za dlouhá léta prodeje těchto prstenů jsme snad neměli žádnou reklamaci. Firma Retofy vyrábí stále prsteny ručně, pro náročné zákazníky dodává velmi kvalitní brilianty ( na žádost možná osobní konzultace s majiteli ) a je ochotná a svolná k jakýmkoli možným úpravám na přání zákazníka. Vyberete-li si určitý typ prstenů, modifikace jsou možné ( změna barvy zlata, šířky, množství kamenů dalších detailů na dotaz ). Od firmy Retofy lze objednat kombinace dámský prsten zlatý + pánský ve stříbře.

www.snubniprstenyretofy.cz 

SNUBAKY.EU - Náš dlouholetý ověřený dodavatel snubních prstenů, který vyrábí také prsteny ve stříbře. Jedná se o levnější značku prstenů než je Retofy, nicméně kvalita je stále na velmi dobré úrovni

www.snubaky.eu

 

Ve fotogalerii malá ukázka produktů firmy Retofy.

Galerie pro pobočku BRNO: