Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Spodní prádlo a punčochy

Pokud si vybíráte v salonu svatební či společenské šaty, obvykle je potřeba vyřešit také vhodné spodní prádlo. Zejména korzetové šaty či šaty s průhlednými partiemi potřebují především speciální podprsenky s odepínacími ramínky či dokonce průhlednými zády či jinými šikovnými vychytávkami, které Vám pomohou zdůraznit či upravit potřebné partie bez toho, aby podprsenka byla pod šaty vidět.

Takové prádlo je vhodné vybrat rovnou při zkoušení šatů. Výhodou je, že si šaty s prádlem rovnou vyzkoušíte a uvidíte výsledný efekt. Pokud si koupíte prádlo bez svatebních šatů, nemusí vždy dokonale padnout. Máte-li tedy možnost, spojte výběr šatů i s nákupem vhodného prádla.

Proto nabízíme možnost zakoupení vhodného spodního prádla u nás v salonu. V nabídce jsou podprsenky, které můžete využít i při běžném nošení, ale také speciální svatební soupravy pro milovnice krajek a hezky zdobeného prádla. Zakoupit si můžete samozřejmě také kalhotky ladící s podprsenkou či svatební noční košilky.

Nedílnou součástí svatebního či společenského dámského oděvu jsou také punčochy. Nevěsty obvykle volí samodržící punčochy s krajkou , a to nejen z estetických, ale i z praktických důvodů. Návštěva toalety ve velkých svatebních šatech s klasickými punčochami, ke kterým se jen obtížně dostanete, není příliš pohodlná. Tento problém snadno vyřeší samodržky. Svatební punčochy je potřeba volit v barvě šatů. Nabízíme tedy jak bílou, tak i krémovou a samozřejmě také tělovou barvu.

K večerním šatům či běžnému nošení nabízíme také základní sortiment tělových punčoch a také velmi osvědčené a zákaznicemi pochvalované stahovací punčochy a kalhotky, které mohou nějaké to kilo v případě potřeby ubrat.

Galerie pro pobočku BRNO:
Leilieve 00800 svatební podprsenka  Leilieve 00802 svatební kalhotkyLeilieve 00802 svatební kalhotkyLeilieve tanga 00803Lormar Deluxe šortkyLormar Extra Forme Double podprsenkaLormar Forme Double podprsenkaLormar Forme Double podprsenkaLormar Forme Double podprsenkaLormar Gold brazilky ( k podprsence Palladium )Lormar Gold brazilky ( k podprsence Palladium )Lormar Holly brazilkyLormar Jenna brazilkyLormar Joker multifunkční podprsenkaLormar Joker multifunkční podprsenkaLormar Joker multifunkční podprsenkaLormar Palladium svatební podprsenkaLormar Prestige brazilkysamodržící punčochy tělovéSamodržící silikonová podprsenkasamodržící svatební punčochystahovací kalhotkystahovací punčochysvatební podvazek