Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Svatby na klíč

Nechcete mít starosti s organizováním Vaší svatby , nemáte dostatek času na přípravy anebo zkrátka chcete svěřit Vaši svatbu zkušeným profesionálům ? Obraťte se na nás.

Již řadu let organizujeme také svatby na klíč a spolupracujeme s renomovanými a ověřenými dodavateli veškerých svatebních služeb. Nabízíme jen ty nejlepší a jsme schopni připravit Vám svatbu na míru dle Vašich představ a finančních možností.

JAK TAKOVÁ SVATBA NA KLÍČ PROBÍHÁ ?

Svatba na klíč spočívá v tom, že Vy nám sdělíte své představy a my Vám zajistíme dodavatele, kteří dodají své služby dle těchto Vašich představ. Budeme s Vámi konzultovat jejich nabídky, doporučíme vhodné služby a zajistíme to, co bude potřeba. Vy budete jednat pouze s některým
z našich koordinátorů, který bude mít na starost nejen dodavatele, ale i organizaci celého svatebního dne a jeho hladkého průběhu.

JAK NA TO ?

Kontaktujte nás e-mailem naši základnu : info@caxa.cz a zašlete nám základní informace ohledně Vaší svatby jako například : termín, místo, počet hostů , základní představa o svatbě ( pod širým nebem, ve stanech, v kostele, v hotelu apod.) a Vámi předpokládaný rozpočet. My svěříme Vaši poptávku některému z našich svatebních koordinátorů, který si s Vámi sejde a probere s Vámi možné varianty, rozpočet, program svatebního dne a mnoho dalších věcí, které by Vás možná ani nenapadly. 

 

KOLIK TO STOJÍ ?

Cena za svatbu na klíč je individuální , ale není to rozhodně nic přehnaně drahého. Dobrý koordinátor Vám totiž dokáže spoustu peněz ušetřit, protože ví, co je a co není třeba, kde je možno ubrat a kde se zase vyplatí přidat. Na základě Vaší poptávky Vám zpracujeme cenovou nabídku.

 

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE - ANO ČI NE ?

Pokud máte své vlastní dodavatele a nepotřebujete zajistit svatbu na klíč, můžete si objednat pouze koordinaci svatebního dne. Do této služby se rozhodně vyplatí investovat.  Cena za koordinaci svatebního dne se pohybuje řádově od 5 do 15 tis. Kč, ale s dobrým koordinátorem máte záruku, že Váš svatební den proběhne hladce, bez trapasů, hosté se budou bavit a budou vždy vědět, co se bude dít, zábava nebude váznout a Vy si svůj den budete jen užívat.  Navíc tato služba zahrnuje i schůzky před svatbou, zhotovení harmonogramu svatebního dne a mnoho užitečných rad.