Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

MS MODA

Firma MS Moda je významný a velký výrobce svatebních šatů z Polska , který dodává šaty do mnoha zemí Evropské Unie a také do USA. MS Moda vystavuje na významných světových veletrzích a v poslední době poptávka po těchto šatech vzrostla především v Německu, Itálii, Španělsku i USA. Šaty jsou totiž šité na běžné dámské postavy, proto velice dobře sedí a vypadají jak na malých, tak i na větších velikostech. S touto značkou spolupracujeme již mnoho let a můžeme ji jen doporučit.

Svatební šaty MS Moda splňují všechna kritéria aktuálních svatebních trendů, jejich kvalita je velmi dobrá, jsou lehké, pohodlné a za velmi příjemnou cenu.

Tyto šaty si u nás můžete zapůjčit za cenu 5-7,5  tis. Kč a můžeme Vám je také nechat ušít na míru za cenu okolo  20 tis. Kč.

Dostupné barvy, velikosti a cenu půjčovného zjistíte rozkliknutím jednotlivých fotografií.

 

Vyberte filtr pro velikost: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, všechny
Znáte-li kód šatů, zadejte zde:
Galerie pro pobočku BRNO:
AdelaideAdoraAdoraAmelieAndreeArielBrenna - prodej Brenna - prodej CecyliaClarice - prodej Clarice - prodej Constanza - prodej KeriLaraLaraLaviniaLisbethMandy - prodej Mandy - prodej MarleneMarleneMartineMikaela - prodej Mikaela - prodej MurielleNadiaNellyPenelopeSerinda - prodej Tammy