Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne 10-20 hodin
 

Prodej svatebních šatů

Svatební šaty si u nás můžete také zakoupit. Máte tyto možnosti :

Chcete-li šaty nové :

1. vyberte si z kolekce, která je dostupná v salonu k zapůjčení nové šaty, na které prozatím nemáme rezervace. Šaty můžete mít hned a upravíme Vám je dle potřeby. Cena za zakoupení šatů se pohybuje okolo 2,5 - 3 násobku půjčovného, tedy stojí-li půjčovné např. 10000 Kč, prodejní cena za šaty bude mezi 25000 - 30000 Kč. Přesnou cenu stanovíme individuálně dle poptávky.

2. vyberte si v salonu šaty, které se Vám líbí, ale již na ně máme rezervaci anebo Vám nesedí velikost. Šaty Vám objednáme v potřebné velikosti přímo pro Vás. Obvykle jsme schopni objednat pouze šaty z aktuální nebo loňské kolekce, starší modely již výrobci nevyrábějí. Dodací doba se pohybuje okolo 2-3 měsíců, ale jsme u některých výrobců či za příplatek schopni zajistit i urgentní dodávky.

Netrváte na nových šatech :

1. vyberte si z našeho výprodeje, nabízíme velké množství šatů za velmi nízké ceny od 999 do 4999 Kč. Všechny šaty jsou v použitelném stavu a za poplatek Vám je upravíme, vypereme a připravíme na svatbu  . Aktualizovanou nabídku najdete v sekci VÝPRODEJ .

2. vyberte si z kolekce, která je dostupná v salonu k zapůjčení i šaty, které již nejsou nové a byly jen velmi málo půjčené, tedy jsou v dobrém stavu. Cenu poptávaných šatů stanovíme obratem po konzultaci s vedením s ohledem na jejich stav a počet zápůjček.

V případě , že si zakoupíte šaty, které jsou v salonu k dispozici, a budete požadovat úpravy, požadujeme úhradu šatů ve výš 100% před zahájením úprav.

V případě, že si objednáte nové šaty na míru, požadujeme při objednávce platbu ve výši 50% prodejní ceny.

Pokud si najdete na webu našich dodavatelů šaty, které nemáme k dispozici v salonech, ale Vy po nich toužíte a chcete si je zakoupit, i ty Vám můžeme objednat. Tyto poptávky směřujte na e-mail info@caxa.cz.