Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Svatební zboží a dekorace

TIP : Inspirujte se našimi svatebními výzdobami  v našich albech na :

https://www.flickr.com/photos/130923903@N05/albums

Pod pojmem svatební zboží se rozumí různé věci a věcičky, které budete pravděpodobně na svatbu potřebovat. Naším cílem je neustále hledat a doplňovat náš sortiment o případné novinky, které se na trhu objeví tak, abyste u nás našli vše potřebné na jednom místě a nemuseli hledat a shánět jinde.

Naše nabídka svatebního zboží je rozdělena do různých sekcí tak, aby pro Vás byla dostatečně přehledná. Veškeré zboží si můžete zakoupit přímo v našem svatebním salonu anebo Vám je můžeme zaslat i na dobírku. Pokud nebude některý druh aktuálně skladem, rádi Vám ho objednáme, pokud to samozřejmě bude možné. Pokud v naší nabídce něco nenajdete, kontaktujte nás a my se pokusíme Vaše přání splnit.

Svatební dekorace a inventář je k dispozici z kapacitních důvodů pouze v našem olomouckém salonu, kde si je můžete zapůjčit. Dle individuální dohody můžeme zajistit doručení inventáře do Brna, máte-li tedy zájem o zapůjčení konkrétních věcí z dekorací či inventáře, kontaktujte nás e-mailem na info@caxa.cz a dohodneme se na možnosti a způsobu předání.