Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Konfety, bublifuky

Oblíbenou atrakcí na svatbách jsou v současné době také vystřelovací konfety a bublifuky. Jsou vhodnou alternativou rýže či okvětních lístků, kterými se zasypávají novomanželé při průchodu svatební uličkou. Navíc vypadají velice efektně na fotkách. Tedy před průchodem svatební uličkou ať je Váš fotograf a kameraman připraven.

Na některých obřadních místech není možné použít rýži či jakékoli jiné sypání, proto jsou oblíbenou náhradou zejména bublifuky.

POZOR ! Nepoužívejte běžné bublifuky , pouze speciální svatební bublifuky.

Běžný bublifuk zanechává skvrny na svatebních šatech, které obvykle nelze ničím odstranit. Nechcete-li tedy zničit své svatební šaty, upozorněte své svatební hosty na tento fakt anebo jim rozdejte speciální svatební bublifuky.

Vystřelovací konfety vypadají také velmi hezky při prvním tanci. Většina konfet, které nabízíme, jsou z ekologického papíru, který se při prvním dešti rozpadne. Posbíráte je také snadno sekačkou.

Mávátka jsou u nás novinkou a dají se použít tam, kde opravdu nelze nic jiného. Na fotkách vypadají moc hezky a na konci jsou opatřena malou rolničkou, která při mávání zvoní. Máme k dispozici v různých barvách.

Galerie pro pobočku BRNO:
bublifuk holubičkabublifuk svatební dortbublifuk šampaňskémávátkamávátkavystřelovací konfety bílá + červená srdíčka 40 cmvystřelovací konfety bílá srdíčka 60 cmvystřelovací konfety bílí motýlci 60 cmvystřelovací konfety červená srdíčka 60 cmvystřelovací konfety stříbrné 60 cmvystřelovací konfety zlaté 60 cm